Rodzinne Pożyczki – Opinie i szczegóły dot. oferty

rodzinne pozyczki opinieJeśli rozglądasz się za krótkoterminową pożyczką pozabankową o niewygórowanym RRSO najprawdopodobniej spodoba ci się oferta nowego podmiotu Rodzinne Pożyczki. Firma ta gotowa jest pożyczyć od 300 do 3000 zł na okres 30 dni. O wsparcie finansowe mogą ubiegać się wszyscy, którzy mieszczą się we wskazanym przedziale wiekowym: 19 – 71 lat. Jeśli nie brałeś(aś) jeszcze pożyczki w Rodzinne Pożyczki opinie pomogą ci w podjęciu adekwatnej decyzji.

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać pożyczkę?

Jak każdy kredytodawca Rodzinne Pożyczki swoje usługi oferuje wyłącznie osobom spełniającym określone warunki. W opisanym przypadku będziemy musieli wykazać się pozytywną historią kredytową. Po pierwsze nasze dane zostaną zweryfikowane w trzech bazach: KRD, BIK oraz Kontomatik. Jeśli okaże się, że mieliśmy opóźnienia w spłatach bądź mamy kilka niespłaconych pożyczek to najprawdopodobniej spotkamy się z odmową.
O pożyczkę ubiegać mogą się wyłącznie pożyczkobiorcy w wieku 19 – 71 lat, posiadający stały adres zameldowania na terenie RP, aktualny dowód osobisty i aktywny numer telefonu. Przed wypłatą pieniędzy nasz rachunek bankowy będzie trzeba go zweryfikować za pomocą systemu Kontomatik.
W przypadku problemów ze spłatą istnieje możliwość przyznania pożyczki refinansowej.  Innymi słowy za pewien procent przyznanej kwoty możemy wydłużyć termin potrzebny na spłatę o 7, 14 lub 30 dni.
Brzmi interesująco? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pod adresem:  https://www.czerwona-skarbonka.pl/rodzinnepozyczki-pl-opinie-recenzja/

Opinie o Rodzinnych Pożyczkach – Czy warto składać wniosek?

Kiedy zajrzymy w sekcje komentarzy na poszczególnych stronach zajmujących się agregowaniem pożyczek krótkoterminowych, o marce Rodzinne Pożyczki opinie spotkamy zarówno pozytywne, jak i te negatywne.
Pozytywne głosy pojawiają się w kontekście udzielania pożyczek osobom posiadającym stały, udokumentowany dochód. Nie ma problemów w sytuacji, gdy wsparcie chcemy uzyskać na spłatę innej pożyczki czy przeznaczyć środki finansowe na własne potrzeby.
Na problemy z uzyskaniem wsparcia finansowego skarżą się klienci, którzy po weryfikacji w rejestrach dłużników faktycznie figurują. Borykają się też ci, którzy na swoim koncie mają przewinienia na tle prawnym. Nie powinno to jednak dziwić, gdy weźmiemy pod uwagę zasady odpowiedzialnego udzielania pożyczek.
Sporym minusem dla „łowców okazji” będzie brak pierwszej pożyczki „za darmo”. Samą pożyczkę otrzymamy w każdy dzień tygodnia. Decyzja o udzieleniu wsparcia podejmowana jest w ciągu 15 – 30 minut. Czas ten imponuje, bo częstokroć u innych podmiotów na odpowiedź trzeba czekać aż do 48 godzin.
Gdy mowa o windykacji i problemach ze spłatą w terminie to pożyczkodawca jest w stanie ze zrozumieniem przyjąć nasz problem. Istnieje możliwość rozłożenia długu na raty. Niezależnie od tego, co w takiej sytuacji uda nam się wynegocjować będziemy musieli liczyć się z obciążeniem odsetkami. Odsetki tak jak u wszystkich pożyczkodawców nie mogą przekroczyć czterokrotności lombardowej stopy (2,5%).
Zamieszczono w: blog