Pożyczki w domu – pewne koło ratunkowe dla domowych finansów.

domowa pozyczkaPożyczki z obsługą domową to specyficzny rodzaj zobowiązań. Nie każdy lubi spotkanie „twarzą w twarz” z przedstawicielem firmy pożyczkowej, w dodatku we własnym domu. Wielu pożyczkobiorców decyduje się jednak na skorzystanie z pożyczki w domu. Dlaczego? Czy nie prościej jest wypełnić formularz online i w spokoju czekać na przelew? Jakie są plusy tego typu ofert?

Dla kogo pożyczki w domu?

Odwiedziny w domu pożyczkobiorcy to nie tylko ukłon w stronę jego komfortu, ale i zabezpieczenie dla firmy pożyczkowej. Warto dokładnie zrozumieć tę kwestię. Dlaczego wygoda? Nie każdy pożyczkobiorca umie i chce korzystać z nowoczesnych mediów. Starsze osoby zwykle kiepsko radzą sobie z obsługą Internetu. Dlatego wygodne dla nich, jest spotkanie w domu, mieszkaniu. Nie muszą same wypełniać formularzy, stać w kolejkach, wracać do domu po zapomniane dokumenty. Wszystko sprawnie i na miejscu. Obsługa domowa przeznaczona jest również dla osób, które mają już za sobą doświadczenia ze spłatą pożyczek i niestety okazały się one negatywne. Duża część propozycji pożyczek domowych, przeznaczona jest dla dłużników, osób z wpisami w rejestrach gospodarczych. Wizyta w domu, opcja spłaty do rąk konsultanta, jest dla firm bardziej wiarygodna, niż pozostawienie płatności nierzetelnej osobie. Z drugiej strony, dzięki temu nawet dłużnik, może podreperować domowy budżet i przy odpowiednim zarządzaniu pieniędzmi, naprawić zaistniałą sytuację.

Warunki otrzymania pożyczki domowej.

Kryteria ofert domowych nie są wygórowane. Wystarczy posiadać polskie obywatelstwo, stały dochód, przedstawić zaświadczenie o zarobkach i dokument tożsamości. Już na pierwszym spotkaniu, kwota pożyczki zostaje przekazana w ręce pożyczkobiorcy. Są to typowe pożyczki bez BIK, dlatego nawet osoba z negatywnymi wpisami w bazach, ma szansę na skorzystanie z wybranej oferty. Spłata pożyczki również odbywa się na spotkaniach z konsultantem firmy. Klient zwykle sam może wybrać dogodną godzinę, czy nawet miejsce, w którym zostaną przekazane pieniądze na spłatę raty.

Zamieszczono w: blog