Finbo.pl – opinie i najważniejsze informacje o pożyczkodawcy!

finbo opinieW tym artykule przedstawimy Państwu działającą od niedawna polską firmę pożyczkową. Finbo posiada w swojej ofercie zobowiązania krótkoterminowe w naprawdę atrakcyjnych kwotach. Dodatkowo daje możliwość skorzystania z szybkich oraz prostych transakcji. Jak wygląda proces ubiegania się o nią? Czy opinie o Finbo zachęcają do zapoznania się z nią? Co warto o niej wiedzieć? Zapraszamy do lektury.

Pożyczka w Finbo – co zrobić, aby ją otrzymać?

Pożyczkę w Finbo można dostać w bardzo prosty sposób. Można to przedstawić w paru krokach.

 1. Trzeba ustalić z pomocą suwaków na stronie głównej parametrów pożyczki. Pierwszy z nich umożliwia dobranie kwoty, a drugi odpowiada za wybór czasu spłaty. Jeśli chodzi o nowych klientów, to największa kwota pożyczki jest bardzo ograniczona. Jednakże takie pożyczki udzielane danym osobom po raz pierwszy nie są obarczone dodatkowymi kosztami, w związku z czym należy zwrócić jedynie taką sumę pieniędzy, jaką się pożyczyło.
 2. Następnie należy przejść do rejestracyjnego formularza. Można to zrobić klikając przycisk „weź pożyczkę”. We wniosku wymagane jest jedynie podanie najbardziej istotnych informacji, czyli imienia, nazwiska, numeru PESEL, serii i numeru dowodu osobistego, a także adresu e-mail. Oprócz tego wymagane jest także podanie swojego numeru telefonu i następnie jego zweryfikowanie poprzez wpisanie kodu, który jednorazowo jest wysyłany SMS-em do klienta. Wystarczy jeszcze wymyślić hasło do swojego konta i zaznaczyć wymagane zgody oraz następnie wpisać dane adresu zamieszkania.
 3. W ostatnim etapie należy podać swoje „dane finansowe”, a następnie przejść przez weryfikację danych klienta – jego kredytowej zdolności i bankowego rachunku poprzez przelew weryfikacyjny.
 4. Decyzja zostaje wydawana po około 5 minutach po złożeniu wniosku. Pieniądze znajdą się na koncie klienta, jeżeli posiada on konto bankowe w którejś z placówek, która posiada współpracę z Finbo.

Pożyczka w Finbo – zalety

Opinie o Finbo są w większości pozytywne. Do zalet Finbo zalicza się między innymi:

 • nowoczesne oraz przejrzyste zaprojektowanie strony,
 • oferta darmowej pożyczki dla nowych klientów,
 • wysoka kwota pierwszej i następnej pożyczki,
 • duża ilość rachunków bankowych,
 • długie godziny pracy, także w weekendy.

Finbo – jakie warunki trzeba spełnić?

Aby otrzymać pożyczkę, należy:

 • mieć ukończony 20. rok życia i mieć nie więcej niż 75 lat,
 • posiadać swój numer telefonu komórkowego,
 • mieć rachunek bankowy z odblokowanym dostępem do bankowości elektronicznej,
 • mieć ważny, polski dowód osobisty,
 • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Finbo – opinie

Mimo iż na rynku jest już sporo ofert pożyczek krótkoterminowych, to wciąż przybywają nowi pożyczkodawcy. Jednym z nowszych jest polska firma Finbo. Jej specjalnością jest udzielanie pożyczek na krótki okres czasu, w dwóch taryfach – dla starych oraz nowych klientów. Firmie zależy na tym, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo, na korzyść Finbo przemawia to, że łatwo otrzymać pożyczkę w krótkim czasie. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na https://www.czerwona-skarbonka.pl/finbo-opinie/

Zamieszczono w: blog