Czym jest SkyCash?

aplikacja do kupna biletowKupowanie różnorodnych biletów online a co za tym idzie brak stania w długich kolejkach pozwala oszczędzić czas i nerwy. Uniwersalna aplikacja SkyCash, wymyślona przez polską firmę jest wynalazkiem na miarę XXI wieku. Stały dostęp z poziomu jednej aplikacji do wszystkich możliwych biletów, nie oddzielając tych parkingowych od tych w kinie, doceniło mnóstwo użytkowników. Aplikacja stale się rozwija i dostosowuje, aby sprawnie działać i umożliwiać klientom codzienne wygodne kupowanie.

Czym jest aplikacja SkyCash?

SkyCash to polska aplikacja zbierająca wszystkie bilety w jednym miejscu. Pozawala rezerwować i opłacać je o każdej porze dnia i w każdym miejscu z poziomu telefonu. Rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa kart płatniczych i środków pieniężnych są jednymi z najlepszych na świecie. Platforma sprzedaje jako jedyna wszystkie bilety na przejazd koleją, a także dostępne są bilety do kina, komunikacji miejskiej, na parking, doładowania GSM czy też wypłaty z bankomatów. Zakładając konto w aplikacji wystarczy zweryfikować swoje dane i dane banku lub karty płatniczej. Niewielki przelew pozwala sprawnie to zrobić w niewielkim czasie. Dodatkową opcją oferowaną przez aplikację jest wykupienie ubezpieczenia NNW. Ubezpieczenie przez aplikację zapewnia do 6 tys. na leczenie, a także 100zł/dzień za pobyt w szpitalu pod warunkiem pobytu do 90 dni w razie wypadku w komunikacji miejskiej, międzymiastowej czy też podmiejskiej. Usługa taka kosztuje 0,49 groszy doliczone do biletu. Podczas kupowania biletu na parking także można wykupić ubezpieczenie. Za cenę 0,99 zł. dostajemy ochronę naszego samochodu w razie uszkodzenia, włamania lub kradzieży. Ubezpieczenie to zapewnia: do 5 tys. na naprawę zniszczeń, zwrot kosztów dojazdu do posterunku w razie kradzieży czy też zwrot kosztów nabycia nowych tablic rejestracyjnych w razie ich kradzieży.

Jak zarezerwować bilet przez aplikację SkyCash?

Aby dokonać rezerwacji interesującego biletu należy:

– wybrać odpowiedni seans, kino, miejsce, dogodne połączenie, liczbę i rodzaj biletów,
– wykupić oraz dokonać płatności, a następnie pokazać swój bilet w kasie kina, konduktorowi lub przewoźnikowi.

SkyCash a usługi dla firm

Teoretycznie SkyCash powstał dla klientów indywidualnych, jednak obecnie oferowane są także usługi dla firm. Aplikacja oferuje swoim klientom możliwość wystawienia jednego dokumentu księgowego łączącego wszystkie zakupione bilety i kwity parkingowe. Pozwala także korzystać z opcji kupowania biletów parkingowych i tak samo jak dla klientów indywidualnych płacić poprzez aplikację. Pozwala zaoszczędzić koszty związane z czasem parkowania i opłatami za niego, płacąc tylko za rzeczywisty czas postoju, a także ma opcję automatycznej dekretacji strefy i czasu.

Gdzie można pobrać aplikację?

Aplikacja dostępna jest do pobrania na stronach Google Play (dla Androida), App Store (dla iOS), Microsoft (dla Windowsa). Wszystkie strony dla pobrań są bezpłatne, wymagają jedynie konta.użytkownika. W każdej chwili można usunąć aplikację bez żadnych konsekwencji.

Zamieszczono w: blog